Субота, 19.09.2020, 20:43
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт школи №2 м.Кузнецовська

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
Національна гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шкільні новини

Головна » Дошка оголошень » Інформація

Булінгу НІ
Інформація | 21.09.2019, 18:50

Продовж тижня з 16.09 по 20.09.2019 року проводились заходи щодо профілактики булінгу у школі. Впродовж тижня учасники освітнього процесу мали змогу ознайомитись з інформаційним бюлетенем «Зупинимо булінг разом», прочитати інформаційні матеріали в шкільній газеті «Психологічна проблема булінгу в шкільному середовищі». Отримали інформацію про те, куди звертатись у випадку систематичних цькувань.

Для учнів 1-2 класів були проведені відео лекторії, які навчають цінувати кожного: «Жив собі чорний кіт», «Курка, яка несла всяку всячину».

Учнів 4-В класу переглянувши відеоряд «Конфліктна ситуація» вчилися конструктивно вирішувати конфлікти.

Для учнів 7- Б класу було проведено годину спілування з елементами тренінгу: «Профілактика булінгу в учнівському середовищі».

Для учнів 7-8 класів була організована зустріч з представниками «Ядерної школи» з презентацією «Стоп Булінг!». За допомогою тренінгових вправ та відеоролика діти зрозуміли, як боротися з булінгом.

На завершення тижня протидії булінгу була проведена акція для всіх учасників освітнього процесу: «Діти, давайте жити дружно!». Всі охочі писали на смайликах побажання другу, однокласнику, вчителям, школі і кріпили на плакат із зображенням кота Леопольда.

Додав: Helenka86 |
Переглядів: 89