Четвер, 01.10.2020, 03:53
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт школи №2 м.Кузнецовська

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
Національна гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шкільні новини

Головна » Дошка оголошень » Інформація

День кар'єри
Інформація | 20.04.2018, 10:53

Веб-портал ОЦЗ,

Сайт КМР,

Есфіль, Вараш, Фейсбук

13.04.2018р.

Кузнецовський міський центр зайнятості

 

«ДЕНЬ КАРЄРИ» ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

 

12 квітня 2018 року фахівцями Кузнецовського міського центру зайнятості був проведений День кар’єри у загальноосвітній школі № 2 м.Вараша, в якому взяло участь більше 150 учнів 8-х та 9-х класів.

На запрошення центру зайнятості перед школярами виступила Оксана Килюх, старший інспектор Володимирецького районного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Передумовою цього заходу було інформування школярів про вимоги сучасного ринку праці, наявні вакансії на регіональному та місцевому ринках праці, а також щодо послуг які надає Державна служба зайнятості із застосуванням новітніх сервісів щодо обслуговування населення.

Інформатором по цих питаннях виступила Руслана Ярощук, начальник відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості. Оскільки головною метою Дня кар’єри визначено надання допомоги молоді у професійному самовизначення на позитивних прикладах, тому, в даному випадку, було запропоновано дітям вдала кар’єра старшого інспектора Оксани Килюх.

Вона розповіла про те, як обрала для себе професію юриста, зупинилася на специфіці своєї роботи, та дала поради, як самостійно обрати професію, яка б відповідала власним бажанням, нахилам та здібностям.

Сподіваємось, що кожен учасник цієї зустрічі мав можливість винести для себе щось корисне та отримав нові знання, щоб зважено зробити вибір професії свого майбутнього.

Додав: Helenka86 |
Переглядів: 169