Субота, 19.09.2020, 22:34
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт школи №2 м.Кузнецовська

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
Національна гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шкільні новини

Головна » Дошка оголошень » Інформація

Харчування учнів у школі
Інформація | 12.01.2016, 19:56

Харчування учнів буде відновлене в лютому

24.12.2015 було внесено зміни до законодавчих актів з питань, які стосуються організації харчування дітей в навчальних закладах.

 

Зміни в  законодавстві передбачають, що безкоштовне харчування отримуватимуть лише діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах; учні 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

Окрім того, ці зміни, в силу особливостей законодавства, зумовили на певний період неможливість організації харчування після відновлення навчального процесу по завершенню канікул.

11 січня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики, на якому було погоджено програму «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кузнецовська» на 2016 рік, розроблену в терміновому порядку управлінням освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

В разі затвердження згаданої програми міською радою харчування кузнецовських школярів буде відновлене в лютому місяці після проведення процедури закупівлі послуг з організації харчування у відповідності до чинного законодавства.

 
 

 

Додав: PilariS |
Переглядів: 209