Субота, 19.09.2020, 21:26
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт школи №2 м.Кузнецовська

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
Національна гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шкільні новини

Головна » Дошка оголошень » Інформація

Профорієнтація
Інформація | 13.11.2019, 09:56

Дорога в професію починається з правильного вибору
Завдання профорієнтаційної роботи - виявити спрямованість особистості в будь-якій професійній діяльності, визначити здібності, професійні якості, таланти та зрозуміти в яких областях вони знайдуть своє застосування.
З метою допомоги дітям визначатися зі своїми інтересами, надати можливість сформувати свої уявлення про професії та обрати напрями подальшого навчання 6 листопада для учнів 9-х класів Вараської загальноосвітньої школи №2 відбулися профорієнтаційні заходи, під час яких школярі дізналися про актуальні професії на ринку праці, ознайомилися з професіями майбутнього, отримали інформацію про вимоги до сучасного робітника.
Фахівцями Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості було проведено змістовну екскурсію у Вараській міській філії та презентовано новітню розробку служби зайнятості – мобільний додаток для системи Android «Центр професійної орієнтації», продемонстровані відео ролики соціального направлення. Обговорення мотивів вибору професії та знайомство з формулою «Хочу. Можу. Треба» допоможе школярам здійснити свій вибір обґрунтовано та усвідомлено.
Учасники заходу були проінформовані про послуги служби зайнятості, можливості проходження он-лайн тестування, також присутні були запрошенні відвідати службу зайнятості для отримання індивідуальних профконсультацій.

Додав: Helenka86 |
Переглядів: 84