Четвер, 01.10.2020, 03:49
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт школи №2 м.Кузнецовська

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
Національна гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шкільні новини

Головна » Дошка оголошень » Інформація

Тиждень української мови
Інформація | 15.11.2017, 14:02

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашій школі проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Заходи, проведені вчителями української мови та літератури, дали можливість учням ще раз доторкнутися до найтонших та найніжніших струн рідної мови.

Протягом тижня відбулися такі заходи: літературно-музична композиція

«Слово-життєдайне джерело»(вчитель Мельничук С.Ю),. Учні 5-6 класів стали учасниками гри «Філологічний експрес»(вчитель Руднік А.В.,Нікітчук Л.І.).

Лекторська група учнів 9-10 класів підготувала інформацію про історію державного свята – Дня української писемності та мови, про Петра Яцика та його внесок у розвиток української мови (вчитель Жданюк Н.М.)

Цікавим та пізнавальним був урок-мандрівка в минуле «Із сивої глибини віків бере початок наша мова» (вчитель Дмитрук Н.М.)

Також учні та вчителі взяли участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності, який проводився на Українському радіо .

Десятого листопада учні нашої школи взяли участь у I I етапі (міському) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо переможців!!!

ПІП Клас Місце Вчитель
Жданюк Ірина  7-Б І І І м. Нікітчук Л.І.
Левкова Іванна 10-А І І м. Жданюк Н.М.
Леус Дарія 11-Б І І м. Серховець О.В

Усі заходи, які відбулися, ще раз довели, що мова – неоціненний скарб, який треба зберегти для нащадків. Українська мова – мова серця, мова ласки, мова душі, мова добра. Плекаймо нашу мову!

Додав: Alias | | Теги: ЗОШ №2, Тиждень мови
Переглядів: 211