Субота, 19.09.2020, 20:36
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт школи №2 м.Вараш

Меню сайту
Вхід на сайт
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Пошук
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
Національна гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші досягнення


  Переможці I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2012-2013 н.р.

Прізвище, ім'я учня Клас Місце Предмет Вчитель
1 Дмитрук Андрій
8-А
I
Математика
Булан В.С.
2 Онищук Ангеліна
11-А
I
Правознавство
Пінчук Л.С.
3 Волько Тетяна
11-А
II
Фольклористика
Серховець О.В.
4 Березинська Аліна
9-Б
II
Фольклористика
Семенюк Л.О.
5 Недашківська Катерина
8-Б
II
Світова література
Величко Г.П.
6 Сорока Альона
10-А
II
Німецька мова
Мирончук В.В.
7 Кравчик Андрій
10-Б
II
Географія та ландшафтознавство
Парейко К.С.
8 Клець Вадим
10-А
III
Екологія
Новак В.А.
9 Бабчанік Ганна
8-А
III
Англійська мова
Безуглова Г.П.

Переможці II етапу Всеукраїнських олімпіад у 2012-2013 н.р.

Прізвище, ім'я учня Клас Місце Предмет Вчитель
1 Іванов Захар
11-Б
I
Інформ. технології
Кравець М.Ф.
2 Васильчук Марія
10-А
I
Біологія
Веремчук В.В.
3 Онищук Ангеліна
11-А
I
Історія
Пінчук Л.С.
4 Старинська Олена
8-А
I
Німецька мова Мирончук В.В.
5 Ошурко Юлія
10-А
I
Німецька мова Мирончук В.В.
6 Новак Дмитро
9-А
II
Фізика
Рижий В.Т.
7 Новак Дмитро
9-А
II
Інформатика
Кравець М.Ф.
8 Міхеєв Андрій
9-В
II
Інформатика
Кравець М.Ф.
9 Новак Дмитро
9-А
II
Біологія
Кобець О.К.
10
Ошурко Юлія
10-А
II
Біологія
Веремчук В.С.
11
Швець Софія
11-Б
II
Екологія
Кобець О.К.
12
Шнайдер Андрій
9-Б
II
Географія
Козлюк Г.В.
13
Онищук Ангеліна
11-А
II
Правознавство
Потапенко В.П.
14
Сорока Альона
10-А
II
Німецька мова
Мирончук В.В.
15
Швець Софія
11-Б
II
Педагогіка і психолог.
Супрунюк О.П
16
Зінчук Ірина
11
II
Фізична культура
Фалько С.С.
17
Дмитрук Андрій
8-А
III
Фізика
Новак В.А.
18
Міхеєв Андрій 9-В
III
Інформатика Кравець М.Ф.
19 Когут Іван
11-Б
III
Інформатика Кравець М.Ф.
20
Іванов Захар
11-Б
III
Інформатика Кравець М.Ф.
21
Ошурко Юлія
10-А
III
Інформ. технології Кравець М.Ф.
22
Новак Дмитро
9-А
III
Хімія
Саган Н.А.
23
Антонюк Андрій
8-Б
III
Біологія
Веремчук В.С.
24
Чирук Василь
10-А
III
Історія
Потапенко В.П.
25
Федіна Дмитро
9-В
III
Географія
Козлюк Г.В.
26
Яйченя Антоніна
11-Б
III
Економіка
Парейко К.С.
27
Серховець Назар
10-А
III
Німецька мова
Мирончук В.В.
28
Швець Софія
11-Б
III
Німецька мова Мирончук В.В.
29
Килюшик Іван
9-В
III
Технічна праця
Черевач Ф.І.
30
Кушнірчук Віталій
11-Б
III
Технічна праця Домнюк П.Б.