Четвер, 06.08.2020, 16:38
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт школи №2 м.Вараш

Меню сайту
Вхід на сайт
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Пошук
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
Національна гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Центри

Пов’язане зображення ЦЕНТР

ПРЕСИ ТА ІНФОРМАЦІЇ

№ п/п

 

Прізвище, ім’я

 

Клас

 

 

Консультант:

Патик Н.В.

 

1.

Максимчук Ольга

11-Б

2.

Коханець Аліна

11-Б

3.

Малишевська Діана

11-А

4.

Ярощук Анастасія

11А

- г о л о в а

5.

Помін Ілона

10-А

 

6.

Добридник Маргарита

10-А

7.

Пінчук Софія

5-А

8.

Жданюк Ірина

9-Б

ЦЕНТР ПО РОБОТІ

З МОЛОДШИМИ ШКОЛЯРАМИ

№ п/п

 

Прізвище, ім’я

 

Клас

 

 

Консультант:

Градюк О. В.

 

1.

Лобач Христина

8-Б

2.

Дембовська Владислава

8-Б

3.

Логвиненко Софія

8-В

4.

Герасимчук Анна

9-А

- г о л о в а

5.

Шпорлюк Юлія

9-А

 

6.

Лісовий Богдан

8-А

7.

Скрипчак Дарина

8-А

8.

Рижий Андрій

9-Б

ЦЕНТР

ДОБРОТИ ТА МИЛОСЕРДЯ

№ п/п

 

Прізвище, ім’я

 

Клас

 

 

Консультант:

Нацюк О.О.

 

1.

Сьох Ангеліна

6-А

2.

Раєвська Дарія

6-А

3.

Калісінська Таїсія

6-Б

4.

Ярощук Анастасія

11-А

- г о л о в а

5.

Герасимчук Анна

9-А

 

6.

Карпович Ярослава

10-В

7.

Рижий Андрій

9-Б

8.

Шпорлюк Юлія

9-А

Пов’язане зображення ЦЕНТР

ДИСЦИПЛІНИ І ПОРЯДКУ

№ п/п

 

Прізвище, ім’я

 

Клас

 

 

Консультант:

Куськовець Р. О.

 

1.

Карпович Ярослава

10-В

2.

Савонік Назарій

8-В

3.

Коханець Аліна

11-Б

4.

Петровець Богдан

9-А

- г о л о в а

5.

Демчук Ліза

5-А

 

6.

Максимчук Ольга

11-Б

7.

Кньовець Богдан

5-Б

8.

Жданюк Ірина

9-Б

ЦЕНТР

НАВЧАННЯ І ТВОРЧОСТІ

№ п/п

 

Прізвище, ім’я

 

Клас

 

 

Консультант:

Радчишина М. О.

 

1.

Карпович Дарина

7-Б

2.

Романік Вікторія

7-Б

3.

Мушик Ілля

7-В

4.

КоханецьАліна

11-Б

- г о л о в а

5.

Ярута Станіслав

7-В

 

6.

Жданюк Ірина

9-Б

7.

Ковенько Андрій

10-А

8.

Малишевська Діана

11-А

ЦЕНТР

КУЛЬТУРИ І ВІДПОЧИНКУ

№ п/п

 

Прізвище, ім’я

 

Клас

 

 

Консультант:

Богатирчук В. В.

 

1.

Скрипчак Дарина

8-А

2.

Пашко Артем

10-В

3.

Герасимчук Анна

9-А

4.

Карпович Ярослава

10-В

- г о л о в а

5.

Савонік Назарій

8-В

 

6.

Ковенько Андрій

10-А

7.

Німкович Богдан

10-А

8.

Толстоброва Вероніка

10-Б