Понеділок, 20.11.2017, 14:31
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт школи №2 м.Вараш

Меню сайту
Вхід на сайт
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Пошук
...
Національна дитяча гаряча лінія
...
Національна гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Графік факультативів

 

ГРАФІК
проведення факультативних занять на І семестр 2017-2018н.р.
Предмет Назва  факультативу К-сть год. Клас День Час  Каб. ПІБ вчителя
1 Українська мова Орфографічний практикум укр.мови 1 5-А четвер 13.10 306 Нікітчук Л.І.
2 Українська мова Сучасна укр.літ. мова і морфологія 1 7-Б понеділок 13.10 308 Нікітчук Л.І.
3 Українська мова Орфографічний практикум з укр.мови 1 5-Б вівторок 13.10 303 Мельничук С.Ю.
4 Українська мова К-ра мовл-ня. Стиліст. можливості морфолог. 0,5 6-Б середа 13.10 213 Мельничук С.Ю.
5 Українська мова Основи культури мовлення 1 11-А середа 14.00 204 Мельничук С.Ю.
6 Народознавство Духовні вартості українців 0,5 5-Б п’ятниця 12.50 303 Мельничук С.Ю.
7 Українська мова Орфографічний практикум з укр..мови 0,5 5-В вівторок 12.50 103 Дмитрук Н.М.
8 Українська мова К-ра мовл-ня. Стиліст. можливості морфолог. 1 6-В середа 12.20 305 Дмитрук Н.М.
9 Українська мова Синтаксис простого та простого усклад. реч. 1 8-В вівторок 13.10 306 Дмитрук Н.М.
10 Українська мова Синтаксис складного речення 0,5 9-А середа 13.10 306 Дмитрук Н.М.
11 Народознавство   0,5 6-Б п’ятниця 13.50 306 Руднік А.В.
12 Українська мова К-ра мовл-ня. Стиліст. можливості морфолог. 1 6-А четвер 13.10 214 Руднік А.В.
13 Українська мова Сучасна укр..літ. мова і морфологія 0,5 7-Б понеділок 13.10 каб.укр.м Руднік А.В.
14 Українська мова К-ра мовл-ня. Стиліст. можливості морфолог. 1 6-Б вівторок 13.10 213 Жданюк Н.М.
15 Українська мова Синтаксис простого та простого усклад. реч. 0,5 8-Б середа 13.10 104 Жданюк Н.М.
16 Українська мова Стилістика української мови 1 10-А четвер 13.10 214 Жданюк Н.М.
17 Народознавство   1 6-А п’ятниця 13.10 209 Жданюк Н.М.
18 Українська мова Синтаксис простого та простого усклад. реч. 0,5 8-А четвер 14.00 311 Серховець О.В.
19 Українська мова Синтаксис складного речення 0,5 9-Б понеділок 14.00 312 Серховець О.В.
20 Українська мова Стилістика української мови 1,5 11-Б середа 14.00 304 Серховець О.В.
21 Народознавство Українське народознавство 0,5 7-Б вівторок 14.00 306 Серховець О.В.
22 Англійська мова Англійська мова за 3 роки 0,5 5-А вівторок 12.25 105 Нагорна Н.І.
23 Англійська мова Англійська мова за 3 роки 0,5 6-А середа 13.10 209 Нагорна Н.І.
24 Англійська мова   0,5 6-В середа 14.00 213 Веремейчук Л.М.
25 Англійська мова 0,5 8-В середа 14.00 211 Веремейчук Л.М.
26 Англійська мова Гіди-перекладачі 1,5 10-А середа 13.15 103 Килюшик М.Н.
27 Німецька мова Німецька мова за 3 роки 0,5 8-Б четвер 13.55 307 Мирончук В.В.
28 Німецька мова Німецька мова за 3 роки 0,5 6-А середа 13.15 307 Мирончук В.В.
29 Німецька мова Німецька мова за 3 роки 0,5 7-А четвер 13.15 307 Мирончук В.В.
30 Німецька мова Німецька мова за 3 роки 0,5 7-Б середа 13.15 307 Мирончук В.В.
31 Спецмедгрупа Фізкультура 1 5-Б понеділок 16.00 сп.зал Мельник В.І.
32 Зарубіжна л-ра Давньогрецький театр 0,5 6-А четвер 13.10 209 Парейко В.К.
33 Осн. вибору проф.   0,5 8-Б середа 14.00 каб.псих Супрунюк О.П.
34 Математика 0,5 5-Б вівторок 12.25 каб. мат. Карпович В.С.
35 Математика 0,5 6-Б четвер 13.10 каб. мат. Булан В.Б.
36 Математика 0,5 10-А вівторок 13.10 каб. мат. Булан В.Б.
37 Математика 0,5 6-В вівторок 13.10 305 Ремез М.Н.
38 Математика 0,5 7-Б середа 13.10 308 Ремез М.Н.
39 Математика 0,5 11-А вівторок 13.30 205 Остапчук Л.В.
40 Фізика 0,5 10-А вівторок 13.10 202 Новак В.А.
41 Хімія 0,5 8-В середа 13.15 302 Саган Н.А.
42 Біологія 0,5 6-В четвер 13.15 102 Веремчук В.С.
43 Біологія 0,5 11-А понеділок 14.00 102 Веремчук В.С.
44 Біологія 0,5 7-А понеділок 14.40 102 Кобець О.К.
45 Біологія 0,5 8-А вівторок 14.40 102 Кобець О.К.
46 Біологія 0,5 8-В четвер 14.40 102 Кобець О.К.
47 Біологія 0,5 10-А понеділок 13.10 102 Кобець О.К.
48 Школа проти СНІДу 0,5 8-Б вівторок 14.40 102 Кобець О.К.
49 Школа рятувальника 0,5 9-Б середа 13.10 102 Кобець О.К.
50 Історія України 0,5 10-А четвер 13.20 208 Пінчук Л.С.
51 Історія України 0,5 11-А вівторок 14.00 208 Пінчук Л.С.
52 Історія України 0,5 11-Б вівторок 13.20 208 Пінчук Л.С.
53 Краєзнавство 0,5 6-Б понеділок 13.10 104 Потапенко В.П.
54 Правознавство 0,5 10-А понеділок 13.10 104 Потапенко В.П.
55 Інформатика 0,5 6-В середа 14.00 201 Кравець М.Ф.
56 Інформатика 0,5 8-А середа 14.00 201 Кравець М.Ф.
57 Інформатика 0,5 8-В середа 14.00 203 Коцюбайло О.О.
58 Інформатика 0,5 10-А середа 14.00 203 Коцюбайло О.О.
59 Географія 0,5 11-А п’ятниця 14.00 103 Козлюк Г.В.
60 Географія 0,5 11-Б середа 13.10 214 Пашко Н.П.
61 Економіка 0,5 11-А понеділок 13.55 204 Домнюк П.Б.
62 Креслення 1/1 10-А, 11-Б вівторок четвер 13.10           13.55 каб. труд.н. Домнюк П.Б.
63 Трудове навчання 1/1 7-А,     10-А п’ятниця вівторок 13.10    13.55 каб. труд.н. Домнюк П.Б.
64 Трудове навчання 0,5 11-А п’ятниця 13.55 каб. труд.н. Домнюк П.Б.
65 Етикет та етика 1 11-А понеділок 14.00 кім. школяра Максимчук С.В.
66 Інд. зан. "Юний дослідник" 1 6-В середа 13.10 23 Манелюк Н.В.
67 Інд. зан. "Юний дослідник" 1 5-А,Б,В понеділок 14.00 каб. обр.м. Сернюк Л.В.